2019. augusztus 23. - Bence
  • Email:
  • Telefon: 36-52-410-811
  • 4032 Debrecen Bolyai u. 25.
Magyar In English
Istentiszteletek

Vasárnap

8:30-as istentisztelet
10:30-as istentisztelet

Gyermekeknek

8:30-as istentisztelet
10:30-as istentisztelet
Szivárvány újság
Zenék
Legfrissebb igehirdetések
Vallomások
Pályázati projekt

Pályázati projekt

FRISSÍTVE - A Magyar Református Egység Napja 2019. május 18.

2019. május 2.

FRISSÍTÉS: A részletes program ezen a linken letölthető: https://ttre.hu/_projects/ttre/uploads/doc/108/hu/5ccff29e352c7egyseg10-programfuzet.pdf

A Magyar Református Egység Napja 

2019. május 18. (szombat)

Program: 

9:30 Gyülekező
10:00 Megnyitó a Nagyszínpadon
10:45 Koszorúzás az Emlékkertben
10:40 Párhuzamos programok 14 helyszínen*
15:00 Úrvacsorás istentisztelet
17:00 Programok a Nagyszínpadon
20:00 Táncház 

*Párhuzamos programok:

Nagyszínpad (Kossuth tér)
10:40 Kárpát-medencei körkép (zene, tánc, bizonyságtétel, missziók, iskoladráma, diakónia)
14:30 Bevonulás az istentiszteletre – Flashmob
15:00 Istentisztelet, úrvacsorai közösséggel
17:00 Tánc, zene, BORUM, táncház 

Ifjúsági színpad (Déri tér) 10:40 – 14:30
Csillagpontos zenekarok döntője
Áhítatok, beszélgetések négy témában: Ízlésformálás, Kapcsolatformálás, Lélekformálás, Egyházformálás 

Népzenei színpad (Kollégium Díszudvar) 10:40-14:30
Néptánccsoportok, népzenei csoportok fellépése

Kórustalálkozó (Kistemplom) 10:40-14:30:
Kárpát-medencei kórustalálkozó 

Lehetőségek piaca (Piac utca) 10:00-22:00:
Kiállítások, bemutatók, kóstolók öt szekcióban (1. Missziók, szolgálatok. 2. Jézust keresem! - Milyenek a reformátusok? - Testvért keresek!, 3. Egyházi turizmus, 4. Református ízek, BORUM, 5. Könyvek, kiadványok)

Rózsa utcai színpad 10:40-14:30:
Zenélni jöttünk

Emlékkert 10:00-17:00:
Diakónia bemutató, kézműves foglalkozások

Játszóház (a Református Gimnázium Péterfia utcai udvara) 10:00-17:00:
Gyermekmegőrzés, játszóház, ugrálóvár 

Oratórium (Kollégium) 10:40-13:30:
Nőszövetségi és Presbiteri Szövetségi találkozó 

Kálvin Terem (Kollégium) 10:40-13:30:
Kollégiumi Baráti Kör találkozója 

Kölcsey Terem (Kollégium) 10:40-14:00:
Bábszínház 

Zsibongó (Kollégium)
Pódiumbeszélgetés
10:40 Média és hit
11:30 Teremtés
12:20 Házasság
13:00 Közélet, politika, egyház

Kápolna (Kollégium)
Kárpát-medencei imalánc
10:00 Kárpát-medencei békesség (Tiszáninnen)
10:25 Épített- és lelki örökség (Horvátország)
10:50 Intézmények (Kárpátalja)
11:15 Szolgálók (Dunamellék)
11:40 Egység (Királyhágómellék)
12:05 Szórvány (Erdély)
12:30 Család - gyermeknevelés (Szerbia)
12:55 Megfáradtak - szenvedélybetegek, válságban lévők - (Szlovákia)
13:20 Ébredés, misszió (Dunántúl)
13:45 Öröm és hálaadás, istentisztelet, megújulás (Tiszántúl)

Legfrissebb

Fotóalbumok:

Csillagpont
Fiatalok konfirmációja

Videók:

Gyermekórások karácsonyi műsora (fél 11)
Gyülekezeti tábor - 2015
GYÜLEKEZETALAPÍTÁS
Életképek
Betöltés…
További fotók megtekintéséhez
kattintson ide!
Gyülekezeti virág
Gyülekezeti virág
Kattintson a virágra a gyülekezet felépítésének megtekintéséhez!
Gyülekezeti könyvtár
Gyülekezeti könyvtár
Kattintson a könyvtárunkban megtalálható könyvek listájához!